Cargando Eventos

« Todos los Eventos

  • Este evento ha pasado.

Dirulaguntzak. Enkarterriak zonaldea.

2019/05/17 @ 17:30 - 18:30

Guraso Elkarteentzako 2019ko dirulaguntzen deialdia dela eta, hurrengo prestakuntza-bilerak proposatzen dizkizuegu.

Urte honetan ere aldaketak daude, beraz komenigarria da bertaratzea.

Zuen elkarteko ordezkariak etorriko diren baieztatzea eskertuko genizueke, mail bidez bige@bige.eus edo telefonoz 944 16 93 60.

Lehentasunez zuen zonaldeko batzarrera joan, baina hobe badoakizue beste batera joan zaitezkete.

 

NERBIOI: Basauri, Ugao, Orduña, Zaratamo, Arrigorriaga, Arrankudiaga, Etxebarri, Orozko, Zeberio.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 7, ASTEARTEA

ORDUA / HORA: 17:30

LEKUA /LUGAR: CEIP BIZKOTXALDE HLHI. Uribarri Kalea, 5, 48970 Basauri.

 

TXORIERRI: Bakio, Derio, Gatika, Larrabetzu, Laukiz, Lezama, Mungia, Sondika, Zamudio.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 8, ASTEAZKENA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CEIP LEGARDA HLHI. Arana Goiri-tar Sabin kalea11, 48100 Mungia.

 

EZKERRALDEA + MEATZALDEA + BARAKALDO: Barakaldo, Portugalete, Santurtzi, Sestao, Abanto-Zierbena, Muskiz, Ortuella, Trapagaran.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 9, OSTEGUNA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CASA DE CULTURA CLARA CAMPOAMOR. Gernikako Arbola Etorbidea, 41, 48902 Barakaldo.

 

ESKUINALDEABerango, Erandio, Getxo, Gorliz, Leioa, Lemoiz, Plentzia, Sopela, Urduliz.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 10OSTIRALA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CEIP BERANGO MERANA HLHI. Torrekolanda 8, 48640 Berango. 

 

EZKERRALDEA + MEATZALDEA + BARAKALDO: Barakaldo, Portugalete, Santurtzi, Sestao, Abanto-Zierbena, Muskiz, Ortuella, Trapagaran.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 9OSTEGUNA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CASA DE CULTURA CLARA CAMPOAMOR. Gernikako Arbola Etorbidea, 41, 48902 Barakaldo.

 

BILBAO: Bilbao, Alonsótegi.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 13, ASTELEHENA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CENTRO MUNICIPAL IBAIONDO-LA BOLSA. Pelota kalea 10 (Casco Viejo) 48006 Bilbao. (Metro Zazpikaleak-salida Unamuno).

 

LEA-ARTIBAI + BUSTURIA: Amoroto, Aulesti, Berriatua, Etxebarria, Ispaster, Lekeitio, Markina-Xemein, Munitibar, Ondarroa, Gernika, Arratzu, Ea, Bermeo, Busturia, Gautegiz, Mundaka, Muxika.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 14ASTEARTEA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CEIP ALLENDE SALAZAR HLHI. Zeharreta kalea 11, 48300 Gernika –Lumo.

 

DURANGALDEA: Abadiño, Amorebieta-Etxano, Atxondo, Berriz, Durango, Elorrio, Ermua, Iurreta, Mallabia, Otxandio, Zaldibar.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 15ASTEAZKENA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CEIP LANDAKO ESKOLA HLHI. Murueta Torre 20, 48200  Durango.

 

ARRATIA: Lemoa, Galdakao, Areatza, Artea, Igorre, Dima, Usansolo, Zeanuri.

 EGUNA/ DIA: MAIATZAK 16OSTEGUNA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CPI JUAN B. EGUSKIZA MEABE IPI. Lehendakari Agirre 23, 48330 Lemoa.

 

ENKARTERRIAK: Artzentales, Balmaseda, Gordexola, Güeñes, Karrantza, Sopuerta, Trucios, Zalla.

EGUNA/ DIA: MAIATZAK 17, OSTIRALA

ORDUA / HORA: 17.30

LEKUA /LUGAR: CEIP MIMETIZ HLHI. Plaza de Euskadi 3, 48860 Zalla.

Detalles

Fecha:
2019/05/17
Hora:
17:30 - 18:30
Evento etiquetas:
Página Web:
https://www.bige.eus/es/2019-eko-dirulaguntzen-prestakuntza/

Organizador

BIGE Gurasoen Elkartea