Haur Hezkuntza, Lehen Hezkuntza eta Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako ikastetxe publikoetan 2017-2018 ikasturtean izena emateko epea urtarrilaren 30ean irekiko da. Ikastetxeak ezagutzeko aukera izango duzue ate irekietako jardunaldietan hurrengo egunetan:

Eskolak:

Albiz: urtarrilak 25, 14:00
Alkartu: otsailak 2, 10:00 eta 16:00
Allende Salazar: matrikula saioan elkarrizketa pertsonala egiten dute.
Altzaga Ikastola-Erandio: otsailak 1, 15:30
Alonsotegi: otsailak 1
Amorebieta-Larrea: urtarrilak 30, 15:15 gazteleraz eta 16:45 euskeraz
Angel Larena: urtarrilak 27, 9:30-16:30
Antonio Trueba: urtarrilak 31, 10:15 eta 15:00
Artatza Pinueta: banakako elkarrizketak eta bisitak, 94 463 84 29
Arteagabeitia: otsailak 7, 15:45
Atxondo: urtarrilak 31, 16:15-17:00
Bagatza: otsailak 6, 7 eta 9, 15:00-16.30
Basozelai-Gaztelu: otsailak 3, 10:00-11:00 eta 15:15-16:15
Basurto: urtarrilak 30, 16:45
Balmaseda: urtarrilak 30, 17:30
Bekobenta: urtarrilak 28, 11:00
Bermeo-San Francisco: gurasoekin adosten dute eguna
Birjinetxe: gurasoekin adosten dute eguna
Bizkotxalde: otsailak 1 eta 8
Cervantes: urtarrilak 30, 10:00 eta otsailak 1, 15:15
El Casal: urtarrilaren 30etik otsailaren 10era, 9:00-11:00 15:00-16:30
Elejabarri: urtarrilak 26, 13:10 eta 15:10
Eretza Berri: otsailak 2
Eskurtze: urtarrilak 25, 17:00
Etxegarai: urtarrilak 30, 16:45
Ibaibe: otsailak 7, 17:00
Ignacio Aldekoa: otsailak 3, 12:30
Intxixu Ikastola: otsailak 4, 11.00-13:00
Itsasoko Ama: urtarrilak 27, 15:15
Felix Serrano: urtarrilak 31 9:15 eta otsailak 3 15:15
Gabriel Aresti: otsailak 1, 11:00 eta 15:00
Gabriel Celaya: urtarrilak 27 eta 31, 10.15 eta 15.15
Gobela Ikastola: urtarrilak 27, 17:00
Gurutzeta: otsailak 7, 15:00
Jose M. Ucelay: otsailak 1, 16:10
Juan M. Sanchez Marcos: urtarrilak 31, 15:00; otsailak 3 15:00-16:00; otsailak 7 15:00-16:00; otsailak 8, 9:00-10:00 eta otsailak 10, 15.00-16:00
Kareaga Goikoa: otsailak 1, 14:30 – 15:30
Karmelo: otsailak 1, 17:00
Kueto: urtarrilak 24, 15:15
La Arboleda: urtarrilak 30
La Escontrilla: urtarrilak 31, 16:45
Larrabetzu urtarrilak 30, 15:00
Larrea- Barakaldo: otsailak 1, 12:00
Las Viñas: urtarrilak 26, 15:00
Laukariz: otsailak 1, 15:00
Laukizko Lauaxeta: urtarrilak 25, 13:00 eta urtarrilak 26, 16:30
Lekeitio: otsailak 8, 14:30
Legarda: otsailak 2, 17:00
Lemoiz: otsailak 2
Lezama: urtarrilak 26, 12:30
Luis Briñas: urtarrilak 23, 16:30tan Haur Hezkuntzako eraikinean eta 16:45ean Lehen Hezkuntzako eraikinean
Markonzaga: urtarrilak 26, 16:45
Mendia: urtarrilak 26, 16:45
Mimetiz: urtarrilak 26
Mtra Emilia Zuza: Lehen Hezkuntza urtarrilak 24, 15:15 eta Haur Hezkuntza urtarrilak 26, 10:15
Mtro. Askartza Isusi: urtarrilak 26, 16:45
Mtro Garcia Rivero: otsailak 1, 16:45
Mtro Zubeldia: urtarrilak 27 eta 31, 10:15 eta 15:15
Mukusuluba: otsailak 1, 10:00 eta otsailak 7 15:30
Mundaka: eskola egunetan
Munoa: urtarrilak 26, 9:30 eta urtarrilak 31, 15:30
Ongarai: urtarrilak 30, 10:15; otsailak 1, 14:45; otsailak 6, 10:15; otsailak 8, 14:45
Pagasarribide: urtarrilak 31, otsailak 2 eta 3, 16:45
Pedro Cantarrana: urtarrilak 28, 10:00-12:00 (urtarrilaren 25, 26 eta 27an zentrua ikustera eta ezagutzera joateko aukera eskola ordutegian)
San Bartolome: otsailak 1
San Gabriel: urtarrilak 30, 16:45
San Inazio: otsailak 1, 17:00
San Lorenzo: urtarrilak 31
Soloarte: urtarrilak 26 eta otsailak 2, 16:00
Serantes: urtarrilak 25, 10:00
Sra Vda de Epalza: urtarrilak 24, 16:45
Sofia Taramona: urtarrilak 25, 17:30
Otxartaga: urtarrilak 26 12:00 eta urtarrilak 27 15:15
Txurdinaga: urtarrilak 31, 10:00 eta 17:00
Unkina: urtarrilak 25, 17.00
Uribarri: urtarrilak 26 eta otsailak 1, 16.45
Valle de Orozko: otsailak 1, 15:30
Virgen de la Guía: urtarrilak 27 eta 30, 12:00 eta 15.30
Vista Alegre: urtarrilak 27, 11:30
Zabalarra: otsailak 1, 17:00
Zamudio: urtarrilak 25
Zaratamo: Informazioa banan banan lehenago hitzordua eskatuz: 946 712 318
Zuazo: urtarrilak 27
Zurbaran: urtarrilak 30, 16:45
Zurbaranbarri: urtarrilak 25, 15:15

Institutuak:

Aixerrota: urtarrilak 26, 18:00
Ángela Figuera: urtarrilak 31, 17:00
Arrigorriaga: otsailak 5
Artaza-Romo: urtarrilak 26, 18:30
Ballonti: urtarrilak 24
Burdinibarra: otsailak 1, 18.00
Dolores Ibarruri: otsailak 1, 17:30 eta otsailak 2, 18:15
Gabriel Aresti: urtarrilak 31, 18:30
Igancio Ellacuria-Zurbaran: urtarrilak 31 eta otsailak 1, 17:00
Jose Miguel Barandiaran: urtarrilak 26, 18.30
Juan Antonio Zunzunegui: otsailak 1 18:00
Miguel de Unamuno: urtarrilak 24 18:00
Mungia: urtarrilak 30, 18:30
San Adrian: otsailak 1 eta 2, 18:00
San Ignacio: urtarrilak 30, 17:00
Solokoetxe: otsailak 1, 18:00
Sopela: urtarrilak 24, 17.00
Urbi: otsailak 2, 18.00
Urritxe: otsailak 2, 18:00
Zalla: urtarrilak 31
Zorroza: otsailak 5, arratsaldean